Радионице за предшколце

И ове школске године, наша школа отворила је врата својим будућим ђацима, њиховим родитељима, васпитачима. 29. марта 2016. године, наша школа је била домаћин предшколцима, будућим првацима. У госте су нам дошли предшколци из три суседна вртића: „Зора“, „Драгуљче“ и „Бубица“. Наши наставници и ученици реализовали су шест радионица и на најбољи начин представили различите наставне и ваннаставне активности у школи. Наши гости, а надамо се, многи од њих и наши будући ђаци, уживали су у разним стваралачким, спортским, научним , језичким, информатичким задацима и играма. Било је ту такмичења, игре, а највише дружења између наших садашњих и будућих ученика. Након овог упознавања са неким занимљивостима школе, уследио је поздравни говор директорке школе , педагога, као и представљање учитељица будућег првог разреда. Ово занимљиво представљање школе на најлепши начин су заокружили наши ученици који су извели приредбу и све нас обрадовали игром, песмама, глумом.