Летња школа

У периоду од 25. до 31. септембра у нашој школи одржане су радионице у оквиру Летње школе. Наши ученици (посебно странци), имали су прилику да се друже и уживају у креативним радионицама српског као страног језика, енглеског језика, спорта, али и интеркултуралних и еколошких радионица. С обзиром на то да смо ове године добили доста нових ученика из Русије, ово је била дивна прилика да се они и пре него што крену на редовну наставу упознају са школом, наставницима, али и новим друговима. Они који су већ неко време ту, имали су шансу да се подсете ствари којих су научили раније, али и да сазнају многе нове ствари. Верујемо да је ово било лепо искуство за њих, јер су сваки дан одлазили кућама са осмесима на лицима.