Хуманитарна акција "Подељена срећа два пута је већа"

Заједничким трудом ученика, родитеља и учитељица, успели смо да обрадујемо малишане којима је помоћ прекопотребна!

У периоду од 11. до 25. децембра 2023. године, организована је хуманитарна акција. Ученици од првог до четвртог разреда прикупљали су слаткише и сланише, играчке, одећу, школски прибор, средства за личну хигијену...

Од прикупљених ствари ученици првог, другог и трећег разреда који похађају продужени боравак, заједно са учитељицама из боравка и психологом школе, направили су око 80 пакетића, док су остале донације сортиране.

Све што је пристигло подељено је и уручено деци која су корисници Црвеног крста и Свратишта за децу у Београду!

Захваљујемо се свима који су својим доприносом помогли да се ова акција оствари!

Сви смо уживали и још једном показали да је подељена срећа два пута већа!