Завршна горанска радионица

У суботу 18.11.2023. године у просторијама ОШ „Радојка Лакић“ у Београду одржана је Завршна горанска радионица за школску 2023/24. годину у оквиру реализације Пројекта:„Заштита, очување, вишенаменско коришћење и подизање свести и знања о вредностима шума код младих“.

Ученице шестог разреда, представнице наше школе на овом такмичењу су Софија Бјелић, Лејла Абај и Дуња Миливојевић, у пратњи наставнице математике Тање Бјелић.

Екипна израда теста, и време које су провеле са осталим учесницима из других 30 општина и градова на територији Републике Србије, дружиле се и одлично забавиле уз пратећи програм, оставило је велики утисак на наше ученице и препоруку будућим генерацијама, да се ученици наше школе и следећих година такмиче на горанској радионици, и постижу успех.