ДЕМУС

На Општинском такмичењу у среду 13.12. 2023. у ОМШ "Владимир Ђорђевић"наступили су наши четвртаци на такмичењу за "Најраспеванију одељењску заједницу", са песмама "За милион година" и "Јовано, Јованке" са наставницама Зорицом Медић, Маријаном Мијовић и Златом Јеремић настаницом музичке културе и освојили су 2.место на општини. Честитамо им!

На Општинском такмичењу соло певача и малих вокалних састава, ученица Александра Маричић 6/1, освојила је трећу награду, за песму "Везак је везла дјева Марија", ученица Мија Миливојевић 8/1 освојила је 1.награду за песму "Расти,расти мој зелени боре" и ученица Ксенија Крнетић 5/2 освојила је 1. награду за руску народну песму "Каћуша". Честитамо нашим ученицима на освојеним резултатима и њиховој наставнци музичке културе Злати Јеремић.