„Ђаци Вас моле, успорите поред школе“

ЈКП „Паркинг сервис" у циљу заштите београдских школараца у саобраћају спроводи акцију „Ђаци Вас моле, успорите поред школе“ која се одвија уз подршку Градског секретаријата за саобраћај, Секретаријата за просвету и Саобраћајне полиције МУП-а Србије. У склопу ове акције, ученици првог разреда наше школе добили су на поклон флуоресцентне заштитне прслуке, који су величином и дизајном прилагођени њиховом узрасту. Учитељице су ђацима одржале предавање о правилном понашању у саобраћају и важности употребе светлоодбојних прслука како би их возачи брже уочили и на тај начин смањили број несрећа на путевима. У циљу лакшег усвајања правила безбедног понашања у саобраћају, у школском дворишту, прваци су извели део кореографије уз речи песме "Стоп стани". Пуни утисака, проширена знања преточили су у ликовне радове на тему "Каплари Вас моле, успорите поред школе".