Међународни ликовни фестивал у Нантонгу

Радови деце са Звездаре на Међународном ликовном фестивалу у Нантонгу

На Међународном ликовном фестивалу младих који је одржан у понедељак, 31. маја у Нантонгу у Кини, нашао се и рад наше ученице, Јане Долинге. Изложени су радови деце са Звездаре узраста 4-6 година, 7-9 година и основношколског узраста.

Деца су на својим радовима на тему „Живот је леп“ приказала хармоничан однос човека и природе у времену након пандемије Ковид-19.

На Фестивалу који је отворен у градској Библиотеци учествовали су градови побратими са Нантонгом, међу којима и Градска општина Звездара. Присутне је путем видео бима поздравио председник ГО Звездара Владан Јеремић који се захвалио на позиву и могућности да деца са Звездаре буду део овако лепе манифестације којом се јача културна сарадња два града, а самим тим и учвршћује гвоздено пријатељство које постоји између два народа.