ДРАМИОНИЦА - ЈАВНИ ЧАС

Ове године, по први пут, у нашој школи је заживео једносменски рад. Иако је уз маске било тешко извести све планирано Драмионица је вредно радила и дала добре резултате. Уз све то, ученици су се и одлично забављали.

На јавном часу, 11.6. прикзали су део онога што су научили. "Путовање кроз маштање" Тоде Николетића, дело у коме су показали колико им недостају путовања. Спонтано, док је припреман текст „Путовање кроз маштање“, одлучено је да ученици науче одређене плесове. Тако је , веома добро, савладан сиртаки, прилично добро коло, а почело се и са учењем кадрила. Поред поменуте представе припремљен је и скеч "Ма, нећу јабуке", наставнице Драгане Рашуо. Падеже смо поновили уз текст Небојше Ромчевића о такмичењу падежа. Ова три сценска приказа су изведена на јавном часу. На крају су мали глумци заиграли коло, а придружили су им се сви присутни.